Blog

Zde najdete zápisky a fotoreporty účastníků právě probíhajících SURFTRIPů. Zápisky jsou uveřejňovány vždy v jazyce, ve kterém byly napsány, a to včetně japonštiny.

27. 5. 2016

Surfing je skvělý sport, který může přerůst v závislost. Přečtěte si pár důvodů, proč byste měli surfing vyzkoušet!  

11. 7. 2013

Využijte výhodné ceny zpátečních letenek z Prahy za 18.000,-Kč ! Pokud si naplánujete již nyní svůj další Surftrip - podzim na Bali, ušetříte peníze za letenku, protože teď je ten pravý čas, kdy jsou ceny ještě nízko. Surfování a cestování po ostrově Bali nás čeká v listopadu a prosinci již podruhé! 

17. 4. 2013

První report z rozpálené Srí Lanky, kde den začíná surfováním za východu slunce a končí surfováním při západu slunce...

4. 3. 2013

Grilování čerstvých ryb na pláži při úplňku, surfování jen v plavkách v indickém oceánu, výlety do džungle na slony a krokodýly... to je dubnový Surftrip na Srí Lance a máme ještě poslední volná místa! 

25. 2. 2013

 O další, v pořadí již druhý report, se postaral Paolo Herůfek z brněnské party, kterou přivezl a odvezl statečný Kari Štička. Tato budoucí surfová elita nemarnila čas a trávila ve vlnách takřka 24 hodin denně! 

18. 2. 2013

 Konečně došlo na první report z Maroka, který dala dohromady „žlababí“ parta až v letadle cestou domů. Nebyl čas, vlny a tažín byli přednější..

25. 1. 2013

 Zbývá jen pár dní do začátku putování a surfování v exotickém Maroku. V prvním a posledním týdnu ještě zbývá pár míst, tak nečekejte na létající koberec a kupte si letenku! :) 

11. 12. 2012

Přemýšlíte nad ideálním vánočním dárkem? Největší radost uděláte rozhodně dárkovým poukazem na jeden ze Surftripů 2013! Vybírat můžete již nyní mezi Marokem, Fuerteventurou a Srí Lankou. 

19. 11. 2012

 První turnus na Bali skončil, sousedé si oddychli a lednice s pivem v obchodním domě Nirmala se opět zaplnila. Více o kempu se dočtete v našem Bali Deníku

31. 10. 2012

Report z podzimního surfování na ostrově Fuerteventura nám poslala zkušená surfařka, která je na mezinárodních závodech známá pod přezdívkou Jeřabinka ! :)