News - SURFR MOVIE

 

4. 6. 2018

Chcete vidět trochu českého surfingu v krásných lokalitách? Tak doražte v pátek 8.6. na premiéru SURFR MOVIE v Praze, nebo se stavte na jednu z dalších zastávek během turné po ČR! Klikej pro více info..

 SURFR Movie je nový český surfový film online magazínu Freeride.cz. Snímek od surfařů nejen pro surfaře z prostředí Bali a okolních ostrovů ukazuje rozdíly mezi obecnými představami a realitou surfování. 

Cílem filmu je zachytit současnou úroveň českého surfingu, a proto byli na natáčení pozváni zkušení jezdci, kteří na Bali přiletěli nejen z Čech, ale i Mongolska, Austrálie či Nového Zélandu. Kvalitu záběrů tak zaručí jezdci jako Jan Klvaňa (mistr ČR a SR v surfingu 2012, 2015 a 2017), Robert Chadim, Lukáš Tomšů (mistr 2016), Lenka Srncová (mistryně 2017), Matěj Černý, Petr Novotný, Jakub Michna, Honza Smička (mistr 2013 a 2014), Matyáš Menšík (mistr 2014), Tadeáš Kopča, Hynek Kvapil, Aleš Tůma, Míla Brzák nebo Marek Plecitý.

„Heslem ‚Českej surfing se vším všudy!‘ chceme ukázat, že surfování není jen pohoda na pláži a vítr ve slaných vlasech během jízdy v perfektním závoji křišťálově čisté vlny. Cílem je totiž zachytit i negativní aspekty doprovázející surfing. Chceme také ukázat, že na naše poměry tu máme surfaře a surfařky, kteří mají co předvést. Pokusit se vám skrze milióny osvětlených pixelů zprostředkovat ty nenapodobitelné pocity, které jedině surf a oceán poskytují. Naprat do vás všechnu tu akci, imaginárně vám vpíchnout adrenalin smíchanej s kapkou slané vody, poslat vám trochu toho blahodárného slunce, které u nás mnohdy chybí. Surfing je silně návyková aktivita a připravte se na to, že náš film bude taky!“ říká hlavní tvůrce projektu Jakub Michna.

Pražská premiéra proběhne v netradičních prostorech smíchovského kostela Sacre Coeur a kromě premiéry filmu SURFR na velkém plátně se můžete samozřejmě těšit na surfovou párty až do ranní sunrise surf session. Za DJský pult se postaví dvojice známých DJs N’zym a Lucky Boy a ve spojení s živým vystoupením kapely The Atavists to slibuje hodně dobrej párty swell! Žízeň budete moci průběžně hasit na barech Jack Daniel’s, Excelent a Red Bull, k dispozici bude i venkovní zóna s dalším barem a food truckem, takže hlad během párty nebudete muset řešit.

VÍCE INFO NAJDEŠ NA FACEBOOKU   https://www.facebook.com/surfrcz/

blog comments powered by Disqus