Trika a mikiny z kolekce SURF AND TRAVEL navrhuje tým odborníků, kteří  každým rokem odolávají nabídkám nadnárodních módních značek.  Trika si můžete objednat na e-mailu ales@surfandtravel.cz. Uveďte vždy název trika, velikost, adresu a telefon. Poštovné je 80 Kč. Trika vám budou zaslána na dobírku. Vyzvednout si je můžete také osobně, a to po předchozí  objednávce na adrese Surf and Travel s.r.o., Bubenská 1, Praha 7, 170 00. 

 GIRLS PINK/GREY  nebo TYRKYS/PINK
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL, triko jemné jak večerní vánek ! :) s nápisem SurfAndTravel.cz a logem na přední straně. Vyrobeno ze 30% z biobavlny a ze 70% z bambusového vlákna. Pro tebe to znamená, že se budeš cítit lépe hned v několika směrech. Za prvé - tohle tričko nekouše, je jemné a příjemně splývavé. Za druhé - bambusové vlákno je přirozeně hypoalergenní, takže se s tvojí pokožkou hned skamarádí. A za třetí - bambus má antibakteriální vlastnosti, což oceníš třeba ve vedrech, kdy bambusové tričko přirozeně a bez zápachu absorbuje vlhkost. Kromě toho se bude dobře cítit i planeta Země. Ta ocení hlavně fakt, že bambus je rychlerostoucí, nenáročná rostlina, která se nemusí zalévat agresivními chemikáliemi.

Cena: 290 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 MIKINA BOYS and GIRLS 
gramáž 320 g/m2, velikosti S,M,L,XL, možné vybrat mezi modrou, zelenou a šedou barvou.  Poctivá mikina, která zahřeje na francouzském pobřeží i u Vltavy.  PÁNSKÁ - Zelena se žlutým nápisem. DÁMSKÁ - Tyrkysová s růžovým nápisem

Cena: 690 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

  BOYS GREEN
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL, poctivé Biotričko s nápisem SurfAndTravel.cz a logem na přední straně.  100% biobavlna, vyrobená ekologicky a eticky. Co to přesně znamená? Biobavlna se nehnojí ani neošetřuje chemikáliemi a pěstuje se tak, aby co nejméně poškodila životní prostředí. Ekologická výroba využívá obnovitelné zdroje energie, což je hlavně vítr a slunce. A i v jiných ohledech (například co se týče čištění odpadních vod z barvicích procesů) se k přírodě chová šetrně. Etická výroba se zase může pochlubit férovostí vůči lidem, kteří se na vzniku trička podílejí vlastníma rukama.

Cena: 300 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 SRÍ LANKA BOYS and GIRLS
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL. Chcete našvat kolegu v práci a ještě udělat parádu? Naše klasické logo surfaře na slonu.  100% biobavlna, vyrobená ekologicky a eticky. Co to přesně znamená? Biobavlna se nehnojí ani neošetřuje chemikáliemi a pěstuje se tak, aby co nejméně poškodila životní prostředí. Ekologická výroba využívá obnovitelné zdroje energie, což je hlavně vítr a slunce. A i v jiných ohledech (například co se týče čištění odpadních vod z barvicích procesů) se k přírodě chová šetrně. Etická výroba se zase může pochlubit férovostí vůči lidem, kteří se na vzniku trička podílejí vlastníma rukama.

Cena: 290 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 BALI BOYS and GIRLS
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL. Chcete našvat kolegu v práci a ještě udělat parádu?  Triko z naší nejpopulárnější destinace s typickým kohoutem a motorkou s držákem na surf.

Cena: 290 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

  PORTUGAL BOYS and GIRLS
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL. Chcete našvat kolegu v práci a ještě udělat parádu?  Typický portugalský kohout navíc se surfem pod křídlem, velká pohoda.

Cena: 290 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 BOYS GREEN - SAMET
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL, triko jemné jak večerní vánek navíc se sametovým potiskem ! Vyrobeno ze 30% z biobavlny a ze 70% z bambusového vlákna. 

Cena: 300 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz