Trika a mikiny z kolekce SURF AND TRAVEL navrhuje tým odborníků, kteří  každým rokem odolávají nabídkám nadnárodních módních značek.  Trika si můžete objednat na e-mailu ales@surfandtravel.cz. Uveďte vždy název trika, velikost, adresu a telefon. Poštovné je 80 Kč. Trika vám budou zaslána na dobírku. Vyzvednout si je můžete také osobně, a to po předchozí  objednávce na adrese Surf and Travel s.r.o., Bubenská 1, Praha 7, 170 00. 

SURFOVÁ PONČA

Bez tohoto ponča nemůžete na surf! Skvělý savý materiál, ideální na převlékání do neoprenu a navíc zahřeje, když surfujete ve studené vodě.  

Cena: 590 Kč, objednávejte ZDE na Boardstar.cz

 NOVÁ KOLEKCE S NOVÝM LOGEM
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL,  triko pro kluky a nátělník pro holky, s novým logem Surf and Travel na přední straně. S tímto outfitem ohromíš jak na pláži tak na tanečním parketu v předním hipsterských podnicích:)

Cena: 200 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 MIKINA BOYS and GIRLS 
gramáž 320 g/m2, velikosti S,M,L,XL, možné vybrat mezi modrou, zelenou a šedou barvou.  Poctivá mikina, která zahřeje na francouzském pobřeží i u Vltavy.  PÁNSKÁ - Zelena se žlutým nápisem. DÁMSKÁ - Tyrkysová s růžovým nápisem

Cena: 590 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

  BOYS GREEN
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL, poctivé Biotričko s nápisem SurfAndTravel.cz a logem na přední straně.  100% biobavlna, vyrobená ekologicky a eticky. Co to přesně znamená? Biobavlna se nehnojí ani neošetřuje chemikáliemi a pěstuje se tak, aby co nejméně poškodila životní prostředí. Ekologická výroba využívá obnovitelné zdroje energie, což je hlavně vítr a slunce. A i v jiných ohledech (například co se týče čištění odpadních vod z barvicích procesů) se k přírodě chová šetrně. Etická výroba se zase může pochlubit férovostí vůči lidem, kteří se na vzniku trička podílejí vlastníma rukama.

Cena: 200 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 SRÍ LANKA BOYS and GIRLS
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL. Chcete našvat kolegu v práci a ještě udělat parádu? Naše klasické logo surfaře na slonu.  100% biobavlna, vyrobená ekologicky a eticky. Co to přesně znamená? Biobavlna se nehnojí ani neošetřuje chemikáliemi a pěstuje se tak, aby co nejméně poškodila životní prostředí. Ekologická výroba využívá obnovitelné zdroje energie, což je hlavně vítr a slunce. A i v jiných ohledech (například co se týče čištění odpadních vod z barvicích procesů) se k přírodě chová šetrně. Etická výroba se zase může pochlubit férovostí vůči lidem, kteří se na vzniku trička podílejí vlastníma rukama.

Cena: 200 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz

 BALI BOYS and GIRLS
gramáž 155 g/m2, velikosti S,M,L,XL. Chcete našvat kolegu v práci a ještě udělat parádu?  Triko z naší nejpopulárnější destinace s typickým kohoutem a motorkou s držákem na surf.

Cena: 200 Kč, objednat přes mail ales@surfandtravel.cz