preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Find Us

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

5.-12.10. 2019

Portugal – Arrifana

Basic information:

Trip price:14.500 CZK
Instructors:Aleš Tůma
Transportation:van, plane
Visited destinations:Portugal
Surf equipment:included
Accommodation::surf vila with private pool
Insurance:not included
complementary activities:trips, yoga, BBQ, party

Available dates:

10. 10. 2020   -   17. 10. 2020 book
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Extend your summer and come to south Portugal in October. Luxury vila with private pool and perfect waves makes Arrifana our top place for 2019

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Location

Vila se nachází v jižním Portugalsku, ve vesnici Vale Da Telha, Aljezur.  Její výhodou je lokalita blízko kvalitních surf spotů. Dále 10 minut pěšky je krásné jezero, kde se dá pádlovat nebo jógovat na SUPu. Další vhodné místo na SUP je řeka Odeceixe, kde se dá vychytat příliv, který vás odveze zpátky do vnitrozemí. Na pláži Amoreira je nový asfalt což uvítají příznivci  longboardingu! Komu to stále nestačí, může zajet na tajnou pláž s vodopádem nebo na útesy vzdálené 5-10min na kole.

Price

Surfer 14500 EUR

Ubytování na 7 nocí
Doprava z letiště Faro a zpět
5 surfových lekcí s místní školou a českým překladem
Doprava na surfové lekce a zpět
Jóga
Pravidelný videocoaching
Vaše surfové fotky a videa z celého týdne
Přednášku a instruktážní videa
BBQ večeře na vile
asistenci organizátorů po celou dobu kempu
dárek Surf and Travel
závěrečný úklid
lázeňský poplatek
20% sleva na kompletní sortiment v surf and skate shopu BOARDSTAR (před nákupem nám napište a pošleme vám slevový kupon)

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Surfing

Jaro a podzim je na surfování v Evropě nejlepší, jsou ideální vlny a pláže, které jsou v létě nacpané k prasknutí, zejí prázdnotou.  V okruhu 15km od vily je několik výborných plážových beach breaků (Arrifana, Monte Clerigo, Amoreira, Amado, Odeceixe, Sagres, Cordoama, Carrapateira) a dokonce 2 point breaky (Praia do Canal a world class pravačka Kanguru na Arrifaně). Když jsou příliš velké vlny, surfuje se na jižním pobřeží vzdáleném 35min autem  (Zavial, Lagos, Sagres South, Beliche a další), kde je jsou vždy menší vlny vhodné pro začátečníky.  To platí také o větru, když fouká silný onshore na západním pobřeží, na jižním pobřeží bude foukat offshore. Nejbližší pláž je Arrifana, vzdálená 5min autem, která je ideální na učení, díky dlouhé pěně a písčitému dnu a funguje takřka za všech podmínek. U přístavu na Arrifanne je spot zvaný Kanguru, ten je jen pro zkušené surfaře a je to  krásná podívaná, když funguje. Další spot, kam můžeme vyrazit  je pláž Vale Figueiras, absolutně bez lidí a vzdálená 25min autem.

Accommodation

Vila s vyhřívaným bazénem se nachází v jižním Portugalsku, ve vesnici Vale Da Telha, Aljezur. Celková kapacita je 8-12 osob a má celkem 5 pokojů –  3 klasické ložnice s manželskou postelí širokou 180cm,  1 velký obývák s dvěma rozkládacími gauči s šířkou 140cm a 1 průchozí místnost s postelí a 2 koupelny s toaletou.   Vila má navíc velkou venkovní terasu s grilem a plně vybavenou kuchyň.

surf and travel
surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Transportation

Nejlepší spojení je let s TAP Portugal z Prahy do Faro, s přestupem v Lisabonu. Cesta včetně přestupu trvá 5 hodin a cena je krásných 3800Kč.  Na letišti vás vyzvedneme a odvezeme na vilu, vzdálenou cca hodinu a čtvrt.

Ask a question

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

BookingTrip price: