preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Nájdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

PO CELÝ ROK

Bali – celoročně

Základné informácie:

Cena zájazdu:od 10 USD za noc
Inštruktori:Lukáš Tomšů - mistr ČR a SR v surfingu 2016
Doprava:vlastní doprava, skůtr
Navštívené krajiny:Indonesia
Surfové vybavenie:není v ceně ubytování
Ubytovanie::Surfová vila, pokoje pro 2 – 4 osoby
Poistenie:není v ceně zájezdu
Doplnkové aktivity:výlety po ostrově, jóga, masáže, šnorchlování,BBQ, videocoaching
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Během celého roku nabízíme možnost ubytování v luxusní vile s bazénem, zapůjčení motorek, surfové výbavy a surfové lekce. Kromě surfování můžete vyrazit na potápění, šnorchlování, paragliding nebo na okružní výlet po ostrově na sopky a rýžová políčka

surf and travel
vlna surf and travel portugalsko sri lanka
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Lokalita

Bali – Ostrov Bohů, se nachází ve střední části souostroví Indonésie mezi ostrovy Jáva a Lombok. Patří k nejmenším z tisíců osídlených ostrovů této oblasti, jeho jižní část omývá Indický oceán a severní část Tichý oceán. Bali, to jsou stovky kilometrů nádherných písečných pláží, ideálních pro surfování. Během našeho cestování se setkáte s činnými sopkami, horskými jezery, vodopády, hinduistickými chrámy a hinduistickou kulturou s všudypřítomnou vůní vonných tyčinek. Milí a věčně usměvaví Balinésané, kteří jsou na rozdíl od islámsky orientované Indonésie hinduistického vyznání, činí tento ostrov jednou z celosvětově nejvyhledávanějších exotických destinací. Hinduističtí bohové hrají v životě Balinésanů významnou roli a ženy jim každé ráno předkládají na usmíření obětiny – košíčky z palmového listí, které obsahují kromě květin i několik zrnek rýže.   Pro příznivce večírků je v oblasti kolem Kuta beach mnoho zajímavých barů a klubů, kde každý den duní hudba do ranních hodin.

Cena

UBYTOVÁNÍ

1 lůžko ve společném pokoji pro 5 osob  …………………… 10 USD/osobu/noc

Dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím ………………….20 USD/ noc

Dvoulůžkový pokoj  s A/C a vlastním příslušenstvím ……………35 USD /noc

Apartmán s vlastní kuchyní a příslušenstvím………………………..50 USD/noc

ZAPŮJČENÍ MOTORKY HONDA nebo YAMAHA

ZAPŮJČENÍ MOTORKY HONDA nebo YAMAHA (Pro surfaře včetně držáku na surf)

Půjčení na méně než 10 dní:

1 den bez pojištění….. 140,- Kč

1 den s pojištěním…….180,- Kč

Půjčení na 10 a více dní:

1 den bez pojištění….. 100,- Kč

1 den s pojištěním…….140,- Kč

PŮJČENÍ SURFU

1 den …. 190,- Kč

SURFOVÉ LEKCE

30 USD za 2hodiny při počtu 3-5 studentů. Zahrnuje zapůjčení surfu, teorie bezpečnosti, nácvik na suchu, strečink, surfing

40 USD za 2hodiny soukromé lekce pro 1 osobu

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Surfing

Bed and Surf na Bali je určen pro úplné začátečníky, ale i pokročilejší surfaře, kteří chtějí kromě surfování, poznat přírodní krásy a jedinečnou atmosféru ostrova Bali. Výuka probíhá na začátečnických plážích s písčitým dnem – Kuta a Hyatt hotel, které jsou pro první jízdy nejvhodnější. Mírně pokročilý jezdci vyzkouší pláže Balangan nebo Nikko hotel, kde se vlny lámou o korálový útes, ale s dobrým přístupem do vody a vlny jsou příjemně pomalé. Pokročilý pak nemohou vynechat TimbisItaly a Bali cliff.  Výběr pláže vždy závisí na aktuálních podmínkách.

Ubytovanie

Ubytování se nachází na poloostrově Bukit,  v oblasti Ungasan. Stylová vila s bazénem a terasou, je rozdělena na 3 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a trezorem na cennosti, 3 dvoulůžkové pokoje, které mají společné 3 sprchy a 2 toalety a 1 pětilůžkový pokoj s velkou terasou. Dále je k dispozici 1 luxusnější apartmán pro 3 osoby, s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s toaletou.  Na každém pokoji je větrák a 3 pokoje jsou vybaveny TV se vstupem na flash USB. Pro všechny je k dispozici zdarma barel s pitnou vodou, WIFI přístup na internet, čisté ložní prádlo po příjezdu, plně vybavená kuchyně, 2 velké lednice a terasa na BBQ.  

surf and travel
surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Doprava

Nejlepší spojení je se společností China Airlines z Prahy za 18.000,- Kč nebo s Korean Air z Prahy do Denpasaru (Bali), s jedním přestupem v Seoulu za 16.000,- Kč. Levnější je pak spoj se společností Emirates z Prahy do Jakarty za 14.400,- Kč a poté s Air Asia z Jakarty do Denpasaru za622,- Kč. Ceny platí při včasné rezervaci. Pokud si vezete vlastní surf, tak společnost Emirates navíc přepravuje surfy zdarma.  Další možnost je let společnosti KLM z Prahy a přestupem v Amsterodamu. S vyhledáním nejvýhodnějšího spoje vám rádi pomůžeme, napište nám na crew@surfandtravel.cz. Mezinárodní letiště v Denpasaru se nachází 9 km od našeho ubytování a vyzvednutí včetně odvozu na letiště, je zahrnuto v ceně kempu.  Na místo je možné přiletět i mimo stanovené termíny, přizpůsobíme se vašim letům a dovoleným. Nezapomeňte nám na e-mail crew@surfandtravel.cz včas oznámit čas vašeho příletu a odletu!

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Počasí

Podnebí na Bali je příznivé po celý rok, průměrná roční teplota vzduchu činí 28°C a moře 27°C. Střídají se zde dvě roční období.

Suché – duben až listopad, kdy jsou nejlepší podmínky pro surfování. Jezdí se převáženě na západním pobřeží, protože fouká východní vítr.

Deštivé  – listopad  až březen, kdy se pěkné slunečné počasí střídá s krátkými tropickými dešti. Jezdí se převážně na východním a jižním pobřeží, protože se větry otočí. Nejbohatší na srážky je období od poloviny prosince do února.

Surfovat se dá tedy po celý rok, vždy je možnost vybrat si jednu stranu ostrova, odkud fouká vítr od pobřeží.

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Stravování

Základem indonéské kuchyně je samozřejmě rýže a spousta koření, jsme v Asii. Specialit, které byste měli stihnout za svoji dovolenou ochutnat, je opravdu hodně a nejlepší příležitost na pravou „domácí“ kuchyni, najdete v některé z místních jídelen, zvaných Warung, kde za polévku, jídlo a pití, zaplatíte v přepočtu cca 50 Kč. Záleží na lokalitě. Zkuste například Nasi goreng – smaženou rýži se zeleninou a masem, někdy s vajíčkem. Mie goreng– to samé ale s nudlemi, Gado gado – dušená zelenina s tofu a arašídovou omáčkou, Bakso – tradiční balijská polévka s masovými knedlíčky,  Sate – masové špízy podávané s rýží a omáčkou z burských oříšků, Cap cay – smažená zeleninová směs. Další specialitou je pečené sele, kterému se tady říká Babi gulag (nemá to nic společného s babiččiným gulášem ani vězeňskou stravou v gulagu). Samozřejmě nesmíte minout ryby a pokrmy z mořských plodů, kterých je zde obrovský výběr.

 

Nejoblíbenější regionální kuchyní po celé Indonésii, je kuchyně ze sumaterského města Padang. V jídelnách a restauracích je tento druh kuchyně označen jako Masakan Padang, většinou se servíruje tak, že jednotlivé přílohy jsou v restauraci vystaveny a zákazník si sám k rýži vybírá přílohy. Tato kuchyně nabízí ostřejší jídla, než jsou jídla z ostatních částí Indonésie, a je bohatší na maso, ale chudší na výběr zeleninových příloh.

Ze sladkostí se na Bali dělají výborné flambované banány, palačinky a také rýžový puding. Po celý rok jsou k dispozici různé druhy tropického ovoce – mango, papája, ananas, banány, avokáda apod.

Vodu doporučujeme pít pouze balenou.  Pivo a alkohol je na místní poměry drahý, ceny jsou podobné jako u nás.

 

surf and travel

Spýtajte sa
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

RezerváciaCelková cena tripu: