fbpx
preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Nájdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

PO CELÝ ROK

BALI –
VILY PRONÁJEM

Základné informácie:

Cena zájazdu:od 120 EUR za celou vilu
Inštruktori:Czech or local instructors
Doprava:own transport
Navštívené krajiny:Bali
Ubytovanie::surf vila with private pool
Poistenie:není v ceně zájezdu
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Pronájem luxusních vil na Bali pro páry, rodiny s dětmi i větší skupinky. Vily mají svůj vlastní bazén, skvělou lokalitu a české delegáty. Tohle je surfová dovolená snů!

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

VILA STELA

CENA: od 3000,- Kč za noc za celou vilu

4 HOSTÉ   2 LOŽNICE    2 KOUPELNY

 

Krásná vila Stela, se nachází na jižní části (Bukit). Plně vybavená kuchyně, 2 ložnice s klimatizací, každá s vlastní venkovní koupelnou. Wifi, TV, zahrada až 100m2. Nejklidnější lokalita na Bukitu. Nejbližší pláž Dreamland je pouhých 5 minut, v dosahu i top golfového hřiště, skvělých restaurací i spa center.

 

Stela, se nachází na nejhezčí části Bali, tzv.Bukit, jižní cíp. Nachází se 5 minut od pláže Dreamland, Pandawa, pár minut dojezdem do chrámu Uluwatu, pláž Padang Padang a další zajímavá místa. V okolí je stále pár pláží, kde budete úplně sami.

 

 

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, náš servis online po celou dobu vašeho pobytu, kdy vám radíme kam na pláž bez turistů, kde zakoupit jaké potraviny, kam na dobré jídlo, kam za odlivu a přílivu i tajné pláže, dále cena zahrnuje zajištění automobilu / motorky do vily, zajištění výletu, WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku, noční security, transport z letiště, indonéskou sim kartu

 

Za poplatek: český delegát po celou dobu vašeho pobytu, zařídíme výlety po okolí Bali, výbavu pro miminka (postýlka, seačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembonga, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s českým servisem…

 

 

 

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

VILA ELSA

CENA: od 16.700,- Kč za noc za celou vilu 

12 HOSTŮ    5 LOŽNIC    5 KOUPELEN

 

Nová luxusní vila má 5 klimatizovaných ložnic, 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže s bílým pískem. Celkem je možné ve vile ubytovat až 12 lidí. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, rychlá wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče, snídaně.

Tato vila je vybírána náročnějšími klienty, hosté si rezervují vilu na svatbu pro sebe a celou rodinu či pro velký počet známých, kteří chtějí využívat velkou vilu se zahradou výhradně kvůli soukromí. Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Pěšky se dostanete na nádhernou pláž Bingin, která je nejen krásným místem na snídani, ale i vyhlášený surfový spot. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu pouhých 5 minut. Zde pořádáme každý rok jóga pobyty.

 

Cena vily zahrnuje: přivítání českým delegátem, TV, náš servis online každý den, zajištění půjčení motorky, automobilu, výletů po Bali, surfové lekce s českým lektorem, výlet lodí na potápění s mantama, rychlá WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku, security, transport z letiště

 

Za poplatek: delegát po celou dobu vašeho pobytu, snídaně, letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembonga, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s českým servisem…

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

VILA BIMA

CENA: od 6.500,- Kč za noc za celou vilu 

6 HOSTŮ    3 LOŽNICE    2 KOUPELNY

 

Vila u pláže Bingin má 3 ložnice a nachází se v  krásné, klidné lokalitě, ve vesničce známé díky surfování, józe a dobrého zdravého jídla. V okolí jsou další nádherné pláže jako Padang Padang nebo golfové hřiště New Kuta Golf. Vila pojme 6 hostů, je v balijském designu. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, DVD

 

Vila u pláže Bingin má 3 ložnice a nachází se v  krásné, klidné lokalitě, ve vesničce známé díky surfování, józe a dobrého zdravého jídla. V okolí jsou další nádherné pláže jako Padang Padang nebo golfové hřiště New Kuta Golf.

 

Vila pojme 6 hostů, je v balijském designu. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, DVD s prostorovým zvukem a rozsáhlou filmovou knihovnou, CD přehrávačem a WIFI. Je zde velmi přátelský Nyoman z personálu, který vám zařídí vše co budete potřebovat. Za poplatek je ochotný uvařit snídani i jídlo během dne, odveze vás kam budete chtít, zajistí vše dle vašich požadavků.
Ložnice jsou rozděleny: Ložnice 1 – samostatný klimatizovaný bungalov se nachází u bazénu se soukromou zahradní koupelnou, TV a DVD. Ložnice 2 – nahoře v budově s výhledem, postel s baldachýnem a mostkytiéra, obývací pokoj a balkon. Hosté využívají hlavní koupelnu v přízemí. Ložnice 3 – v přízemí, kde se nachází bazén, klimatizovaná ložnice, TV a DVD, hosté využívají koupelnu v přízemí.

 

Cena vily zahrnuje: 24 hodinový online servis, kdy vám radíme kam na pláže za odlivu, přílivu a předáváme cenné informace, které vám ušetří čas, přivítání českým delegátem, WIFI, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku.

 

Za poplatek: transfer z letiště, zajistíme automobil, motorku, zařídíme výlety po okolí Bali, výbavu pro miminka (postýlka, sedačka do auta…), letenky po indonéských ostrovech, prodloužíme víza, naplánujeme celodenní výlety do chrámů, na Gili Island či Nusa Lembonga, výlety lodí,  zařídíme hotely po celém Bali v případě dvoudenního výletu, doporučíme restaurace, bary a kluby, nákupní centra, gurmánské výlety, soukromé lekce jógy či surfové lekce s českým servisem….

Spýtajte sa

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Rezervácia
Celková cena tripu: