preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Najdete nás

O nás

Máme více než 10 let zkušeností s organizací surfových kempů po celém světě. Spolupracujeme s licencovanými a kvalifikovanými instruktory, pro které je vaše bezpečnost na prvním místě. V rámci surf kempů probíhají surfové lekce od techniky základního postavení se na prkno a chycení vlny, až po pokročilejší techniku zatáčení. Výuka je v češtině (připadně s českým překladem) doprovázena večerním videocoachingem (natočené jízdy rozebereme a zjistíme co zlepšit následující den) a přednáškami o pravidlech při surfování a fungování oceánu. Na konci kempu zorganizujeme závody o dárky od našich partnerů a vyhlásíme nejlepší surfaře a surfařky.

Na našich surfcampech se o Vás postará přímo náš zkušený tým. Jsme s vámi po celou dobu vašeho pobytu a snažíme se vám vždy vyjít vstříc, abyste si vaši dovolenou co nejvíce užili.

Surfování je především zábava a ta nesmí nikdy chybět!

Projekt SURFTRIP založili v roce 2007 společně Aleš Tůma, Tereza Olivová a Jana Čechová jako první surfový kemp v ČR. Později se k SURFTRIPu přidal program SURF AND TRAVEL, který se kromě surfování, zaměřoval také na cestování po exotických zemích. Postupem času se tento program úplně osamostatnil a vznikla cestovní kancelář SURF AND TRAVEL. Ta byla založena roku 2012 za účelem rozvoje surfingu v Čechách a na Slovensku, s cílem zpřístupnit tento krásný sport všem zájemcům za nejnižší cenu.

Pokud máte jakékoliv dotazy či náměty, pište na crew@surfandtravel.cz

BONUSOVÝ PROGRAM

Slevy pro opakované účastníky najdete u jednotlivých destinací, napište si do poznámky o slevu na váš další surfcamp. Nezapomeňte ji uplatnit při vyplňování přihlášky na jeden z vašich dalších surfcampů!

surf and travel logo
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Tým

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Press / rádio / TV

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Reference

magda rollingerova

Magda

Se SurfAndTravel jsem sama byla na minimálně třech kempech a každej byl skvělej! Atmosférou, osobním přístupem a místama, kam Aleš výlety plánuje! Rozhodně doporučuji všem nejen začátečníkům na surfu, ale i těm, kteří rádi posurfují a poznají nové lidi!

Adam

Se SurfandTravel jsme zažili nejlepší týden ve Španělsku! Aleš nám vymyslel boží program plný surfování, chození po horách, skvělého jídla a zábavy!!! Prostě srdcovka

Veronika

Surf trip na Bali s Alešem byla skvělá akční dovolená. Pokud se chcete naučit surfovat, zacvičit si jógu, poznat nová místa, ochutnat skvělý jídlo a navíc poznat super lidi – SurfandTravel je ta pravá volba. Já jsem s nima rozhodně nebyla naposledy.”

Áda

SaT je nejvíc, Aleš je nejdál a já bych s nikym jinym už nikdy nikam jinam nejel.
Perfektní organizace, atmosféra, ubytování a lokace.

petra

Petra

Skvělá dovolená, úžasní lidé, prostě paráda. Rozhodně to nebyla poslední dovolená se SurfandTravel. 🙂

Chuck Norris

Umím všechno na světě, ale surfovat jsem se naučil se Surf and Travel…

CHE

Surf y Travel es mejor ! Hasta la revolucion!

Jedeme eco friendly

Všichni jsme už asi slyšeli o hrozbě jménem plastový oceán. Bohužel jsme se již dostali do stádia, kdy je světový oceán natolik znečištěn plasty, že pokud se nezačneme chovat jinak, bude za pár let v oceánu více plastů než ryb. Aby nám tu oceán ještě nějakou tu dobu vydržel musíme se o něj trochu starat. Připoj se k nám. Tvojí účastí pomáháš..