fbpx
preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Najdete nás

O nás

Máme více než 15 let zkušeností s organizací surfových kempů po celém světě. Spolupracujeme s licencovanými a kvalifikovanými instruktory, pro které je vaše bezpečnost na prvním místě. V rámci surf kempů probíhají surfové lekce od techniky základního postavení se na prkno a chycení vlny, až po pokročilejší techniku zatáčení. Výuka je v češtině (připadně s českým překladem) doprovázena večerním videocoachingem (natočené jízdy rozebereme a zjistíme co zlepšit následující den) a přednáškami o pravidlech při surfování a fungování oceánu. Na konci kempu zorganizujeme závody o dárky od našich partnerů a vyhlásíme nejlepší surfaře a surfařky.

Na našich surfcampech se o Vás postará přímo náš zkušený tým. Jsme s vámi po celou dobu vašeho pobytu a snažíme se vám vždy vyjít vstříc, abyste si vaši dovolenou co nejvíce užili.

Surfování je především zábava a ta nesmí nikdy chybět!

Projekt SURFTRIP založili v roce 2007 společně Aleš Tůma, Tereza Olivová a Jana Čechová jako první surfový kemp v ČR. Později se k SURFTRIPu přidal program SURF AND TRAVEL, který se kromě surfování, zaměřoval také na cestování po exotických zemích. Postupem času se tento program úplně osamostatnil a vznikla cestovní kancelář SURF AND TRAVEL. Ta byla založena roku 2012 za účelem rozvoje surfingu v Čechách a na Slovensku, s cílem zpřístupnit tento krásný sport všem zájemcům za nejnižší cenu.

Pokud máte jakékoliv dotazy či náměty, pište na crew@surfandtravel.cz

BONUSOVÝ PROGRAM

Slevy pro opakované účastníky najdete u jednotlivých destinací, napište si do poznámky o slevu na váš další surfcamp. Nezapomeňte ji uplatnit při vyplňování přihlášky na jeden z vašich dalších surfcampů!

surf and travel logo
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Tým

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Press / rádio / TV

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Reference

magda rollingerova

Magda

Se SurfAndTravel jsem sama byla na minimálně třech kempech a každej byl skvělej! Atmosférou, osobním přístupem a místama, kam Aleš výlety plánuje! Rozhodně doporučuji všem nejen začátečníkům na surfu, ale i těm, kteří rádi posurfují a poznají nové lidi!

Tereza

Skvělý, kamarádský a zároveň profesionální přístup. Jednoduše: nejen začátečníkům, ale všem, kdo se chtějí posunout, 100 % doporučuji kemp s profíkama, kteří vám ukážou jak na to od A až do Z a dohlédnou na bezpečnost. Bylo to naprosto boží! Těším se na příště!

Adam

Se SurfandTravel jsme zažili nejlepší týden ve Španělsku! Aleš nám vymyslel boží program plný surfování, chození po horách, skvělého jídla a zábavy!!! Prostě srdcovka

Veronika

Surf trip na Bali s Alešem byla skvělá akční dovolená. Pokud se chcete naučit surfovat, zacvičit si jógu, poznat nová místa, ochutnat skvělý jídlo a navíc poznat super lidi – SurfandTravel je ta pravá volba. Já jsem s nima rozhodně nebyla naposledy.”

Áda

SaT je nejvíc, Aleš je nejdál a já bych s nikym jinym už nikdy nikam jinam nejel.
Perfektní organizace, atmosféra, ubytování a lokace.

petra

Petra

Skvělá dovolená, úžasní lidé, prostě paráda. Rozhodně to nebyla poslední dovolená se SurfandTravel. 🙂

Chuck Norris

Umím všechno na světě, ale surfovat jsem se naučil se Surf and Travel…

CHE

Surf y Travel es mejor ! Hasta la revolucion!

Jedeme eco friendly

Všichni jsme už asi slyšeli o hrozbě jménem plastový oceán. Bohužel jsme se již dostali do stádia, kdy je světový oceán natolik znečištěn plasty, že pokud se nezačneme chovat jinak, bude za pár let v oceánu více plastů než ryb. Aby nám tu oceán ještě nějakou tu dobu vydržel musíme se o něj trochu starat. Připoj se k nám. Tvojí účastí pomáháš..