Neopren bez rukávů Kaiwai II

Dámský krátký neopren s dlouhým rukávem se vyznačuje unikátním střihem a barevným zpracováním. Střih podtrhne vaše ženské křivky a dodá vám pocit ženskosti, který bývá u neoprenů opomíjen. Barevný abstraktní materiál je umístěn nahodile, a dělá tak navíc z každého kousku originál.

Je navržen ve dvou provedeních kalhotek a je jen na vás, jak moc odvážná chcete být. Střih Brazil kopíruje tvar kalhotek známý pod názvem „brazilky“, a dává tak vašemu zadečku neomezený prostor vyniknout. Krásně se přizpůsobí vašemu tělu a dopřeje vám pohodlí při jakémkoli pohybu ve vodě i mimo ni. A to díky kombinaci použitého neoprenového materiálu.

Boky a kalhotky, kde je zapotřebí docílit co největší pružnosti, jsou ze 2 mm superstretchového neoprenu. Na hrudníku, břiše a zádech jepak méně pružný CR neopren s 3 mm tloušťkou, díky kterému nedochází při zanoření k nalévání vodou a který zároveň poskytuje vyšší hřejivost.

Tento neopren je prostě pro všechny ženy, které chtějí propojit funkčnost s módními prvky a vypadat tak při adrenalinových (a jiných) sportech velmi žensky.

Navrženo a ušito v České republice (v EU), značka KAIWAI

Napiš nám, jakou chceš barvu a velikost na crew@surfandtravel.cz

vel. S / M

5990CZK / 240€