fbpx
preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Nájdete nás

Půjčovna

Půjčovna nabízí surfové prkna pro úplné začátečníky i mírně pokročilé jezdce, a to za bezkonkurenční ceny od 160 Kč/den. Surfařské prkno si můžete po celý rok půjčit v Praze po telefonické domluvě na čísle 774 566 952.  Surfy vám můžeme poslat také službou ČDkurýr. Za tuto službu vám, společně s přepravným, naúčtujeme poplatek ve výši 100 Kč.

Surfy

Půjčovna nabízí prkna BODY GLOVE a NSP, které jsou vyrobeny z materiálu EPOXY, odolného vůči nárazům, a pěnové surfy QUIKSILVER a ROXY, vhodné pro děti a úplné začátečníky. Všechna surfařská prkna půjčujeme včetně originálního obalu na převoz, finek a leashe. Na vyžádání jsou k dispozici také laminátové shortboardy a fishe pro pokročilejší jezdce.

Cena

Jednodenní půjčovné je  300-400Kč den. Ceny u dlouhodobých pronájmů jsou předmětem osobní domluvy a cena je nižší. Záloha na jeden surf je 5000 Kč. Půjčovné i zálohu je nutno složit při převzetí surfu. Možná je i platba převodem.

Rezervace

Předběžnou objednávku zašlete na e-mail crew@surfandtravel.cz. Do předmětu uveďte heslo „Půjčovna surfů“, do textu pak předpokládané datum vypůjčení a vrácení, název surfu, vaše jméno a telefon(!), na kterém vás budeme obratem kontaktovat. Cenu, datum převzetí a další podrobnosti s Vámi domluvíme individuálně. Rádi vám poradíme i s výběrem vhodného surfu.

surf and travel logo

BIC, EPOXY

délka 7´2´´, typ „minimalibu“ vhodný pro začínající jezdce menší postavy, děti a dívky, jednoduché na přepravu.
Cena: 300Kč/den, objednat přes e-mail crew@surfandtravel.cz

BODY GLOVE, EPOXY

délka 7´6´´, typ „minimalibu“ vhodný pro začínající jezdce, ideální do malých vln a na učení stability.
Cena: 300Kč/den, objednat přes e-mail crew@surfandtravel.cz

NSP „LONGBOARD“, EPOXY

délka 8´6´´, typ „longboard“, ideální pro začátečníky, popřípadě pokročilé jezdce, kteří si oblíbili jízdu na longboardu, vhodné do malých vln a na učení stability.
Cena: 400Kč/den, objednat přes e-mail crew@surfandtravel.cz

BIC LONGBOARD, EPOXY 9,0

délka 9´0´´, typ „longboard“, ideální pro začátečníky, popřípadě pokročilé jezdce, kteří si oblíbili jízdu na longboardu, vhodné do malých vln a na učení stability.
Cena: 400Kč/den, objednat přes e-mail crew@surfandtravel.cz