fbpx
preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Najdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Aktuality

25. 05. 2021

SUMMER SURF PARTY

BUDEME MÍT VEČÍREK!

Po dlouhé party odmlce si nemůžeme nechat ujít společné setkání! Datum je jasný, 17.6.2021, na Vinohradech!

Stay tuned a brzy se dozvíte víc!

Těšíme se na VÁS!!!!

surf and travel sipka
18. 01. 2021

Fuerteventura continues!

Přátelé naši, moc rádi bychom Vás vzali do dálek dalekých, ale vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli zopakovat surfcampy v nejbezpečnější evropské destinaci na Fuerteventuře!

Důvodů je několik: Fuerteventura je jen 4,5 hodiny přímého letu z Prahy, co se pandemie týče, díky chytrým zásahům autorit se pandemie Fuerteventuře vyhýbá, vše je zde otevřené – obchody, restaurace i bary, vlny tu jsou vždy, vždy a nejen ledajaké! Za nás má Fuerteventura prvenství za kvalitu vln, krásné pláže a díky spolupráci s Blue Wave Surf School se o vás ve vlnách starají ti nejlepší z nejlepších!

Termíny: 31.1.-7.2.2021 | 21.2-28.2.2021 | 28.2.-7.2.2021

Těšíme se na Vás 🤙🏼

surf and travel sipka
16. 11. 2020

Silvestrovský surfcamp Fuerteventura

Připravili jsme pro vás speciální edici surfcampů na kanárském ostrově Fuerteventura!

Tyrkysová voda, bílý písek, slunce, vlny a surfing, sangria a poznávání místních specialit. Lekce se skvělými

Blue wave surf school, tou nejlepší školou na ostrově
Letenky přímým letem, či s jedním přestupem za super cenu.
Těšíme se na Vás
surf and travel sipka
7. 10. 2020

Podzimní surfcampy

V pondělí dostaly Kanáry opět zelenou, nepatří tedy mezi rizikové oblasti a tak se opět nabízí možnost Surfcampu na naší oblíbené Fuertěventuře! Připravili jsme pro Vás ze tří možných termínů na konci října a začátku listopadu. Pro přihlášky a více info klikejte tu!

A novinkou je také Advanced Surfcamp ve Španělsku, který je určen pro pokročilé a mírně pokročilé surfaře. Proběhne v termínu 25.10. – 1.11. 2020. Na line-upu se o Vás postarají Aleš Tůma a Martin Mikina. Součástí kempu je i surfskatový workshop se SLIDE SURF SKATES!

Těšíme se na Vás!

surf and travel sipka
20. 08. 2020

LAST MINUTE PRICE ŠPANĚLSKO

Zdravíme ze Španělska! máme se tu krásně a chceme aby jste se měli taky krásně, proto pro Vás máme SPECIAL PRICE na surfcampy v našem milovaném Asturias! Vyberte si svůj balíček a na každý máte slevu 500,- Kč.

Přijeďte si v září zasurfovat! 

surf and travel sipka
22. 06. 2020

SURFKEMPY 2020

Vše se vrací do normálu a naše letní i podzimní surfkempy proběhnou dle plánu 👏🏼

Kromě surfkempů v Čechách – surfová příprava na Blatnici (29.6.-05.7.2020) a wakesurfing na Rozkoši (13.-17.7., 20.-24.7., 3.-7.8.), budou i všechny kempy ve Španělsku a Portugalsku, na podzim Francie a naše srdcovka Bali!

A na závěr roku Vás čeká překvapení…co takhle oslavit Silvestr v Maroku? Info soon!! stay tuned 🤙🏼🙏🏼

surf and travel sipka
20. 05. 2020

WAKESURF ROZKOŠ BAY

Pro letošní, nevšední léto v Čechách, máme další novinku. Co takhle se naučit jezdit na WAKESURFU, na nekonečné vlně za člunem? Hrazda se používá pouze pro start a pak už je jen na Tobě, jak dlouhou vlnu si zajedeš. A pozor –  budeme mít k dispozici ten nejkvalitnější člun na světě značky MasterCraft, není to výzva?

Kromě wakesurfu se budeme věnovat správné technice pádlování, stability na indoboardech a SUP, již tradičně cvičení jógy, no a nebudou chybět ani surfskatové workshopy od SLIDE surfskate. Oceánské vlny tu sice mít nebudeme, ale surfový trénink je také potřeba! K tomu surfové přednášky a surfové letní kino.

Ubytování je v dřevěných srubech hned u vody, oddělených od vodního ruchu džunglí vzrostlých stromů a keřů. A dokonce tu lítají papoušci jak v Karibiku. Letnímu ráji již nechybí nic, protože polopenzi zajišťuje Sája z foodtracku Mamas&Tapas…a o večerní zábavu se také nebojte, nějaké ty party s ledově namraženým Jägermeisterem a Kouskem piva z Liberce také budou.))

ARE YOU IN?!

surf and travel sipka
7. 05. 2020

MAROKO 2020

Březnový surfkemp v Maroku byl letos zatím posledním zahraničním výletem, ale stálo to za to! Kromě fotek na našem FB máme také tohle nové video, a je to vážně umělecký počin 🙏🏼

surf and travel sipka
26. 04. 2020

SURFSKATE SLIDE NOVĚ NA ESHOPU

Máme pro Vás novou spolupráci! Nejen, že na našich letních surfampech v Čechách proběhnou surfskejtové workshopy pod vedením Martina Mikyny ze Slide Surfskates, ale taky jsme Vám vyjednali slevu 15% na surfskaty, které jsou nově na našem eshopu!  (pro účastníky našich surfcampů) Výběr je veliký, od těch nejmenších až po longboardy. Hezké nákupy .)))

surf and travel sipka