fbpx
preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Najdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Aktuality

surf and travel
16. 03. 2023

FAQ

Můžu se zúčastnit surfcampu pokud pojedu sáma/a?

Určitě ano, nebudeš jediný/á,  hodně účastníků jezdí single a někteří pak dokonce odjíždí double:)
Před cestou vás vždy všechny spojíme, takže můžete cestovat společně a na místě je společný program. Na pokoj tě dáme s dalšími jednotlivci nebo menšími skupinkami, takže se opravdu nemusíš bát vyrazit sám/a.

Na surfu jsem nikdy nestál/a, mohu se přesto zúčastnit?

Všechny naše surfcampy jsou určené jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší surfaře. Naprostá většina jsou však úplní začátečníci jako ty, takže se nemusíš bát, nebudeš sám/a.

S kým budu bydlet, když nejedu ve větší skupince?

Snažíme se vždy rozdělit účastníky na klučičí a holčičí pokoje, pakliže chceš vlastní pokoj, je třeba doplatit rozdíl za neobsazené lůžko.

Je program surfcampu povinný a musím se všeho účastnit?

Celý program je nepovinný, takže pokud budeš cítit únavu, nebo si chceš jen tak dát chillíček, řekni nám to, hoď nohy nahoru v hamace nebo si dej pohodičku na pláži. Máš dovolenou:)

Musím po přihlášení uhradit plnou částku?

Po potvrzení rezervace zaplatíš zálohu 3900,- Kč, záloha je nevratná. Doplatek surfcampu pak tři týdny před konáním zájezdu.

Co se stane, když se nemohu zájezdu zúčastnit? 

Pokud se nebudete moct zúčastnit zájezdu a máte pojištění, pojišťovna Vám proplatí 80 % ceny zájezdu. Storno pojišťovna proplácí v případě, že má klient potvrzení od lékaře/policie nebo hasičů, že se nemůže účastnit cesty (důvodem je například nemoc, zranění, požár, vykradení bytu apod.). Pojištění včetně storna neslouží pro zrušení zájezdu proto, že se klient jen rozhodne, že na zájezd nepojede. Více dle Všeobecných podmínek pojištění. Pojištění storna lze sjednat nejpozději s posledním doplatkem zájezdu. Jakmile bude zájezd kompletně uhrazen, není již možné přidávat pojištění se stornem.

surf and travel sipka