preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Najdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Aktuality

7. 10. 2020

Podzimní surfcampy

V pondělí dostaly Kanáry opět zelenou, nepatří tedy mezi rizikové oblasti a tak se opět nabízí možnost Surfcampu na naší oblíbené Fuertěventuře! Připravili jsme pro Vás ze tří možných termínů na konci října a začátku listopadu. Pro přihlášky a více info klikejte tu!

A novinkou je také Advanced Surfcamp ve Španělsku, který je určen pro pokročilé a mírně pokročilé surfaře. Proběhne v termínu 25.10. – 1.11. 2020. Na line-upu se o Vás postarají Aleš Tůma a Martin Mikina. Součástí kempu je i surfskatový workshop se SLIDE SURF SKATES!

Těšíme se na Vás!

surf and travel sipka
20. 08. 2020

LAST MINUTE PRICE ŠPANĚLSKO

Zdravíme ze Španělska! máme se tu krásně a chceme aby jste se měli taky krásně, proto pro Vás máme SPECIAL PRICE na surfcampy v našem milovaném Asturias! Vyberte si svůj balíček a na každý máte slevu 500,- Kč.

Přijeďte si v září zasurfovat! 

surf and travel sipka
22. 06. 2020

SURFKEMPY 2020

Vše se vrací do normálu a naše letní i podzimní surfkempy proběhnou dle plánu 👏🏼

Kromě surfkempů v Čechách – surfová příprava na Blatnici (29.6.-05.7.2020) a wakesurfing na Rozkoši (13.-17.7., 20.-24.7., 3.-7.8.), budou i všechny kempy ve Španělsku a Portugalsku, na podzim Francie a naše srdcovka Bali!

A na závěr roku Vás čeká překvapení…co takhle oslavit Silvestr v Maroku? Info soon!! stay tuned 🤙🏼🙏🏼

surf and travel sipka
20. 05. 2020

WAKESURF ROZKOŠ BAY

Pro letošní, nevšední léto v Čechách, máme další novinku. Co takhle se naučit jezdit na WAKESURFU, na nekonečné vlně za člunem? Hrazda se používá pouze pro start a pak už je jen na Tobě, jak dlouhou vlnu si zajedeš. A pozor –  budeme mít k dispozici ten nejkvalitnější člun na světě značky MasterCraft, není to výzva?

Kromě wakesurfu se budeme věnovat správné technice pádlování, stability na indoboardech a SUP, již tradičně cvičení jógy, no a nebudou chybět ani surfskatové workshopy od SLIDE surfskate. Oceánské vlny tu sice mít nebudeme, ale surfový trénink je také potřeba! K tomu surfové přednášky a surfové letní kino.

Ubytování je v dřevěných srubech hned u vody, oddělených od vodního ruchu džunglí vzrostlých stromů a keřů. A dokonce tu lítají papoušci jak v Karibiku. Letnímu ráji již nechybí nic, protože polopenzi zajišťuje Sája z foodtracku Mamas&Tapas…a o večerní zábavu se také nebojte, nějaké ty party s ledově namraženým Jägermeisterem a Kouskem piva z Liberce také budou.))

ARE YOU IN?!

surf and travel sipka
7. 05. 2020

MAROKO 2020

Březnový surfkemp v Maroku byl letos zatím posledním zahraničním výletem, ale stálo to za to! Kromě fotek na našem FB máme také tohle nové video, a je to vážně umělecký počin 🙏🏼

surf and travel sipka
26. 04. 2020

SURFSKATE SLIDE NOVĚ NA ESHOPU

Máme pro Vás novou spolupráci! Nejen, že na našich letních surfampech v Čechách proběhnou surfskejtové workshopy pod vedením Martina Mikyny ze Slide Surfskates, ale taky jsme Vám vyjednali slevu 15% na surfskaty, které jsou nově na našem eshopu!  (pro účastníky našich surfcampů) Výběr je veliký, od těch nejmenších až po longboardy. Hezké nákupy .)))

surf and travel sipka
25. 04. 2020

CORONA JÓGA SURFCAMP

Čeká nás krásné léto, trochu jiné, než jsme si ho plánovali, ale nevadí. Surfovat budeme!
Pojďme si společně užít surfové soustředění v naší kotlině bez vln, takový tábor pro surfaře!

SURFOVÉ TRÉNINKY
STAND UP PADDLE BOARD
SURFSKATE
BIKE
JÓGA
Pádlování. Workshopy. Superhealthyfood.
Vlny tu sice mít nebudeme, ale surfovat se bude!
Kdo už s námi byl na surfcampu u oceánu tak ví, že surfing je z 80% o pádlování, kdo neumí správně pádlovat, tak si vlnu nechytne a tím pádem ani nejede… Takže tuhle techniku budeme nejen trénovat, ale také v ní závodit! Na trénink stability budeme jezdit na SUP boardech s pádlem a také cvičit na indoboardu. Zatáčení a simulace jízdy na surfu, proběhne v rámci surfskate workshopu s Martinem Mykinou ze SLIDE surfskates.
Takže surfu bude dost.
Kromě surfování a skejtování si dáme taky pár výletů na kole, na výběr budou různé trasy podle náročnosti.
Každé ráno a večer budeme cvičit jógu s naší profesionální lektorkou. Ráno protahovací a můžeme přidat i posilovací cviky.  Večer relaxační. Vše bude záležet na domluvě na místě.
Ubytování je zajištěno v klidném prázdninovém areálu s prostornými třílůžkovými chatkami. Areál Blatnice leží na samotě v lese a je součástí Blatnických kaskádovitých rybníků, jeden z nich je přímo v areálu. Na stand up boardech se tak budeme po vodní hladině prohánět jen my a kačeny.
Tak co myslíte, uvidíme se? Bude to stát za to!
Nebude chybět bar, táborák i kytary. K tomu polopenze se superhealthyfood od naší kuchařky Markéty.
Rezervujte si své místo u nás na webu .)
Na výběr máte ze dvou terminů:
15. 6. – 19. 6. 2020
29. 6. – 5. 7. 2020TĚŠÍME SE NA VÁS

surf and travel sipka
27. 03. 2020

SURFCAMP V ČR

SURFCAMP V ČR? Ne, nezbláznili jsme se z karantény, ale zatím to vypadá na léto bez oceánu… Takže pokud budou stále zavřené hranice, chystáme v termínech 28.6. – 11.7. a 3.8. – 22.8. surfové soustředění v naší kotlině bez vln.

Co budeme tedy dělat, když ne surfovat na vlnách? Budeme trénovat pádlování a závodit v paddle contestech, trénovat balance na stand up boardech (SUP) a indoboardech, jezdit na surfskate během workshopu, cvičit jógu, jíst super zdravé jídlo, zpívat trampské písně a opejkat biobuřty u táboráku:))

Máte tip na bydlení u vody? Pište do zpráv. Něco už máme, ale víc hlav víc ví a třeba víte o tajném místě u lesa u vody.
PS: Matračky a čluny s sebou!:)

surf and travel sipka
26. 03. 2020

DÍKY, ŽE JSTE S NÁMI!

Přátelé, kamarádi, surfaři a surfařky, chceme vám poděkovat za skvělou podporu, kterou nám posíláte, díky vám víme, že v tom nejsme sami, že táhneme za jeden provaz. Jsme malá cestovka a díky vám můžeme fungovat dál 🙏🏼

Vaší trpělivosti a pochopení s přesunutím nebo stornem zájezdů si moc vážíme a věříme, že to společně zvládneme a brzy se opět setkáme ve vlnách🤙🏼

surf and travel sipka