preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Find Us

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

APRIL 2019

COSTA RICA

Basic information:

Trip price:26.000CZK
Instructors:Aleš Tůma
Transportation:vlastní doprava
Visited destinations:Costa Rica
Surf equipment:included
Accommodation::Surf resort in Tamarindo
Insurance:not included
complementary activities:trips to volcanos, natural parks, bbq, yoga

Available dates:

11. 04. 2020   -   25. 04. 2020 book
  -   book
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Who tried surfing in boardshorts only, knows the natural feeling. This and perfect waves, make Costa Rica such popular surfing destination

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Location

Surfařský kemp probíhá v městečku Tamarindo, které má v současné době dva tisíce obyvatel. Leží přímo na pacifickém pobřeží Kostariky na poloostrově Nicoya, čtyři hodiny jízdy od hlavního města San José. V jeho blízkosti se nachází celá řada surfařských spotů s rozdílným dnem (útes, kámen, písek), kvalitou i typem vln. Tamarindo patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím oblastem Kostariky, je vyhlášené svým nočním životem, restauracemi a dobrou úrovní služeb. Na hlavní pláži Tamarinda se každý večer odehrává jeden  z nejkrásnějších západů slunce na světě, který před desítkami let dojal tvůrce surfařského dokumentu Endless Summer natolik, že mu ve svém kultovním trháku věnovali jeden dlouhý a neuvěřitelně kýčovitý záběr.

Price

Pura Vida 26000 Kč

Ubytování v hotelu s bazénem
Surfové lekce
Zapůjčení surfového vybavení
Dopravu z letiště a na letiště (pouze společný přílet a odlet)
Výlety po okolí
Celodenní výlet na sopku a národního parku
Pravidelná jóga s místní kráskou
Video výuka, analýza a photoshooting
Surfová teoretická přednáška včetně pravidel a fungování oceánu
Vaše surfové fotky a videa z celého pobytu

Na tento surfkemp lze uplatnit body Benefit Plus

POUZE UBYTOVÁNÍ 8900 Kč

Ubytování v luxusním resortu na 12 nocí

Zahrnuje plně vybavenou kuchyň a bazén

Yoga

Součástí pobytu bude také pravidelné jóga s místní krásnou instruktorkou. Jóga je nedílnou součástí surfingu, pomáhá s protažením před a hlavně po surfingu, na uvolnění svalů a celého těla.

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Surfing

Intenzivní třídenní výuku na začátku kempu mají na starosti Aleš Tůma a místní legenda z Tamarinda,  Jonathan Zamora. Všem účastníkům kempu bude k dispozici několik typů surfařských prken, které si budou moci během pobytu libovolně měnit. Každodenní výuka bude zakončena videocoachingem a přednáškami o bezpečnosti v oceánu. Během dalších dnů bude na výuku dohlížet  Aleš Tůma, který bude zároveň točit a fotit.  Hlavní náplní akce je surfing. Volný čas bude vyplněn odpočinkem u bazénu, poznáváním Tamarinda s vyhlášenými bary, potápěním a výlety po pacifickém pobřeží. Program je uzpůsoben tak, aby vyhovoval  úplným začátečníkům a začátečnicím i pokročilým surfařkám a surfařům, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě na oceánských vlnách, poznat exotickou zemi a seznámit se s kulturou Latinské Ameriky. Každý den se jezdí na nejvhodnější spoty, které vybírají místní borci. Tamarindo nabízí celou řadu míst pro začátečníky i zkušené jezdce, na kterých si každý najde svojí vlnu. Během pobytu podnikneme několik výletů do tropických pralesů a sopečných oblastí a národních parků.

Accommodation

Účastníci kempu budou ubytováni v luxusním hotelu s bazénem ve dvoulůžkových pokojích. V hotelu je wifi připojení na internet a  venkovní bazén s lehátky. Celý resort bude jen pro nás, takže o večírky u bazénu a BBQ nebude nouze:)

surf and travel
surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Transportation

Nejlevnější spojení je z Mnichova do Libérie, která je vzdálená pouze hodinu cesty autem od Tamarinda, kde budeme bydlet.

Zpáteční letenka stojí 15990Kč a je tam pouze 1 přestup. Jelikož musíme letět společně, kvůli dopravě z letiště do Tamarinda, napište nám předem, ať máme stejný let. Na letišti nás bude čekat klimatizovaný bus, který nás odveze na místo určení a na konci opět zpět na letiště.

Kvůli tranzitu přes USA, je potřeba vyplnit online ESTA tranzitní vízum, které stojí 14USD, zde je odkaz na VÍZUM

Ask a question
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

BookingTrip price: