preloader logo
fb icon surf fb icon surf fb icon surf fb icon surf

Nájdete nás

vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Apríl 2019

KOSTARIKA

Základné informácie:

Cena zájazdu:26.000Kč na 14 dní
Inštruktori:Aleš Tůma, Barbora Hrušová
Doprava:vlastná doprava
Navštívené krajiny:Kostarika
Surfové vybavenie:v cene surfová doska, leash, vosky
Ubytovanie::surfová vila s bazénom
Poistenie:nieje v cene zájazdu
Doplnkové aktivity:výlety, BBQ, párty

Dostupné termíny:

16. 04. 2020   -   01. 05. 2020 objednať
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Kto skúsil surfovanie len v plavkách, pozná ten prirodzený pocit, ktorý sa dá okúsiť len na južnej pologuly. Preto práve Kostarika patrí k tým najlepším miestam na svete.

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Lokalita

Surfařský kemp probíhá v městečku Tamarindo, které má v současné době dva tisíce obyvatel. Leží přímo na pacifickém pobřeží Kostariky na poloostrově Nicoya, čtyři hodiny jízdy od hlavního města San José. V jeho blízkosti se nachází celá řada surfařských spotů s rozdílným dnem (útes, kámen, písek), kvalitou i typem vln. Tamarindo patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím oblastem Kostariky, je vyhlášené svým nočním životem, restauracemi a dobrou úrovní služeb. Na hlavní pláži Tamarinda se každý večer odehrává jeden  z nejkrásnějších západů slunce na světě, který před desítkami let dojal tvůrce surfařského dokumentu Endless Summer natolik, že mu ve svém kultovním trháku věnovali jeden dlouhý a neuvěřitelně kýčovitý záběr.

Cena

Pura Vida 26000 Kč

Ubytování v luxusním resortu s bazénem
Klimatizované pokoje
10x surfové lekce
Zapůjčení surfového vybavení po celou dobu pobytu i mimo lekce
Dopravu z letiště a na letiště (pouze společný přílet a odlet)
Výlety po okolí a gastronomické zážitky
Celodenní výlet na sopku a národního parku
Pravidelná jóga s místní kráskou
Video výuka, analýza a photoshooting
Surfová teoretická přednáška včetně pravidel a fungování oceánu
Vaše surfové fotky a videa z celého pobytu

Na tento surfkemp lze uplatnit body Benefit Plus

POUZE UBYTOVÁNÍ 8900 Kč

Ubytování v luxusním resortu na 12 nocí

Zahrnuje plně vybavenou kuchyň a bazén

Joga

Součástí pobytu bude také pravidelné jóga s místní krásnou instruktorkou. Jóga je nedílnou součástí surfingu, pomáhá s protažením před a hlavně po surfingu, na uvolnění svalů a celého těla.

surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Surfing

Surfovou výuku má po celou dobu kempu na starosti Aleš Tůma. Všem účastníkům kempu bude k dispozici několik typů surfařských prken, které si budou moci během pobytu libovolně měnit. Každodenní výuka bude zakončena videocoachingem a přednáškami o bezpečnosti v oceánu. Hlavní náplní akce je surfing. Volný čas bude vyplněn odpočinkem u bazénu, poznáváním Tamarinda s vyhlášenými bary, potápěním a výlety po pacifickém pobřeží. Program je uzpůsoben tak, aby vyhovoval úplným začátečníkům a začátečnicím i pokročilým surfařkám a surfařům, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě na oceánských vlnách, poznat exotickou zemi a seznámit se s kulturou Latinské Ameriky. Každý den se jezdí na nejvhodnější spoty, které vybírají místní borci. Tamarindo nabízí celou řadu míst pro začátečníky i zkušené jezdce, na kterých si každý najde svojí vlnu. Během pobytu podnikneme několik výletů do tropických pralesů a sopečných oblastí a národních parků.

Ubytovanie

Účastníci kempu budou ubytováni v luxusním hotelu s bazénem ve dvoulůžkových pokojích. V hotelu je wifi připojení na internet a  venkovní bazén s lehátky. Celý resort bude jen pro nás, takže o večírky u bazénu a BBQ nebude nouze:)

surf and travel
surf and travel
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

Doprava

Nejlevnější spojení je z Mnichova do Libérie, která je vzdálená pouze hodinu cesty autem od Tamarinda, kde budeme bydlet.

Zpáteční letenka stojí 15990Kč a je tam pouze 1 přestup. Jelikož musíme letět společně, kvůli dopravě z letiště do Tamarinda, napište nám předem, ať máme stejný let. Na letišti nás bude čekat klimatizovaný bus, který nás odveze na místo určení a na konci opět zpět na letiště.

Kvůli tranzitu přes USA, je potřeba vyplnit online ESTA tranzitní vízum, které stojí 14USD, zde je odkaz na VÍZUM

Spýtajte sa
vlna surf and travel cechy portugalsko sri lanka

RezerváciaCelková cena tripu: